FAQ

Nejčasťeji kladené dotazy

Pilulky nonacne

Je nonacne bezpečné pro moje zdraví?

Ano, Přípravek Nonacne je naprosto bezpečný ke zdraví a a bez žádných vedlejších účinků. Proč? Protože tento doplněk vznikl na základě čistě přírodních látek užívaných v bylinkářství, takže nijak negativně neovlivňují organizmus.

Jaké látky obsahuje nonacne?

Sklad látek obsažených v Nonacne byl vybírán takovým způsobem, aby skutečně a efektivně pomáhal léčit akné. V tomto unikátním skladě se nachází i jetel luční, výtažek z listů kopřiv, sarsaparilla, výtažek z hroznových jadýrek, zinek, měď, likopen, nebo vitamíny: C,A,E,B5,B6. Všechny tyto látky se používají v bylinkářství, takže nijak negativně neovlivňují organizmus.

Je nonacne opravdu tak dobrý?

Nonacne je zcela inovační výrobek a jeho skutečnost byla potvrzena obrovským množstvím kladných příspěvků našich zákazníků. Nonacne může různým způsobem fungovat na každý druh akné různě. Proto u někoho mohou být efekty okamžité a u někoho se mohou projevit až po delším čase. Jedna z velkých výhod je, že tento přípravek pomáhá rovněž v hormonální léčbě, což je věc, kterou se odlišuje od všech ostatních podobných přípravků.

Jak správně užívat doplňek stravy nonacne?

Pilulky Nonacne aplikujte 2x denně nejlépe ráno a večer.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

JAK MOHU VYKONAT PROVÉST OBJEDNÁVKU?

Pro dokončení objednávky vyberte počet kusů, druh doručení, způsob platby a vyplňte příslušný doručovací adresář. Objednávat můžete zde..

JAK FUNGUJE DORUČENÍ ZBOŽÍ?

Zboží vysíláme vždy do 48 hodin od přijetí objednávky. Doba doručení zboží zákazníkům je od 2 do 10 dní, čas se může měnit u mezinárodních balíků. Našich zákazníků si velice vážíme, a proto každý vyslaný balík bude tak dobře zabalen, že nikdo nepozná co v něm je.

REALIZUJETE OBJEDNÁVKY I DO ZAHRANIČÍ?

JAno, přijímáme objednávky z Evropy, Severní Ameriky a Asie.

CENA ZA DORUČENÍ?

Balíky s prioritním statusem jsou Českou poštou vysílány bezplatně. Balíky vyslané přes DPD stojí 272.10 Kc

JAK MOHU ZAPLATIT ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ?

Objednávky mohou být placeny bankovním převodem, elektronickým převodem, kreditní kartou, přes systém PayPal nebo na dobírku.

NEMUSÍM SE BÁT O SVÉ PENÍZE?

Ne. O bezpečnost elektronických transakcí se stará DotPay (převod elektronický) nebo PayPal (kreditní karty).