Nonacne

Nejnovější řešení v oblasti léčby akné


Nonacne jest całkowicie naturalnym suplementem, który powstał wyłącznie na bazie ziołowych składników. Skutecznie zwalcza każdą odmianę trądziku, niezależnie od przyczyn jego powstawania. Dzięki Nonacne nareszcie odzyskasz piękną, zdrową cerę!

Doskonała formuła suplementu sprawia, że trafia on w źródło problemu, likwidując ognisko zapalne

Podstawą leczenia pojawiających się zmian skórnych jest dogłębna wiedza na temat źródła problemu. Taką ideą kierowali się producenci Nonacne tworząc produkt, bazujący na mieszance unikalnych składników. Ich skuteczność udowodniona została badaniami klinicznymi, a nieprzypadkowy dobór pozwolił zmaksymalizować efektywność działania suplementu.

Co więc kryje się w tym nowatorskim produkcie przeciwtrądzikowym?

 • czerwona koniczyna - dzięki zawartości wielu cennych pierwiastków, pomaga ograniczyć nadmierne wydzielanie łoju - podstawowej przyczyny pojawiania się wyprysków skórnych,
 • Sarsaparilla - zioło o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym, które redukuje stany zapalne skóry oraz skutecznie wspomaga łagodzenie trudno gojących się ran,
 • wyciąg z pestek winogron - zawiera aktywny składnik - oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC), które działają przeciwzapalnie. Posiada przeciwutleniacze i właściwości przeciwhistaminowe, a także kwas linolowy, który zmiękcza i wygładza skórę oraz wypełnia przestrzenie międzykomórkowe,
 • liść pokrzywy - wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwłojotokowe, oraz przeciwtrądzikowe. Aktywuje procesy regeneracji skóry oraz odnowy tkanek,
 • witamina C - odgrywa ważną rolę w odbudowie skóry, zwłaszcza w przypadku blizn potrądzikowych. Jest również potrzebna do produkcji kolagenu w organizmie, dzięki któremu możliwe jest gojenie się ran. Witamina C to przeciwutleniacz, który hamuje działanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za uszkodzenia komórek skóry,
 • cynk - niedobór cynku w organizmie jest bezpośrednią przyczyną powstawania trądziku, dlatego jego obecność jest niezmiernie ważna dla zdrowej kondycji skóry.

Nonacne nie tylko eliminuje objawy trądziku, lecz również zapobiega pojawianiu się nowych zmian na skórze

Zahamowanie nadmiernego wydzielania sebum przez gruczoły łojowe, odblokowanie porów oraz działanie przeciwzapalne to podstawowe zadania, które należą do Nonacne. Dzięki tym zabiegom skóra odzyskuje zdrową kondycję, a Ty nie musisz martwić się więcej o czerwone wypryski na twarzy! Dodatkowo, stosowanie Nonacne pozwala zapobiegać pojawianiu się nowych zmian na twarzy, takich jak grudki, krosty, zaskórniki czy torbiele ropne, będące efektem stanu zapalnego.

Przyczyny pojawienia się trądziku mogą także leżeć po stronie zaburzeń hormonalnych, a za te w przypadku zmian skóry odpowiadają najczęściej androgeny. Nonacne dzięki swojej strukturze oraz odpowiednim składnikom poradzi sobie nawet z tym problemem. Nonacne działa na każdy rodzaj trądziku, niezależnie od źródeł jego występowania! Trądzik w starciu z Nonacne nie ma szans!

Etykieta produktu


Opakowanie: 60 kapsułek

Nonacne je zcela přírodní doplněk stravy na bázi bylinných látek. Účinně efektivní proti všem druhům akné bez ohledu na jejich původ. S nonacne konečně získáte zpátky krásnou a zdravou pleť!

Dokonalé složení tohoto pŕípravku dokáže udeřit přesně na zdroj problému a odstranit centrum zánětu

Základní věcí při léčení objevujících se kožních změn je znalost zdroje daného problému. Touto myšlenkou se řídili výrobci Nonacne a vytvořili výrobek postavený na kombinaci tak unikátních látek. Jejich skutečnost byla prokázána lékařským výzkumem a není proto náhoda, že tento výběr dovolí ještě více zlepšit účinky přípravku.

Co se tedy skrývá uvnitř tohoto inovačního výrobku na akné?

 • Luční jetel – obsahuje velké množství cenných prvků. Tyto látky pomáhají snižovat nadměrné množství kožního mazu, z jehož příčiny se objevuje kožní vyrážky.
 • Sarsaparilla – Bylina s antibakteriálními a antifungálními vlastnostmi, které redukují kožní záněty nebo také účinně podporují hojení horších ran.
 • Výtažek z hroznových semínek – Obsahuje aktivní protizánětlivou látku (OPC) Oligomerní proantokianidy. Dále má antioxidační a antihistamnikové vlastnosti a také kyselinu linilovou. Tato kyselina změkčuje a vyhlazuje pokožku a na dodatek vyplňuje prostor mezi buňkami.
 • Listy Kopřivy – Má silné protizánětlivé, mazotokové účinky rovněž proti akné. Dokáže aktivovat proces regenerace pokožky a obnovu tkání.
 • Vitamín C – Hraje důležitou roli v obnovení pokožky, především v případě jizev způsobených od akné. Je rovněž velmi důležitý při výrobě kolagenu v těle, který umožňuje hojení ran. Vitamín C je důležitý antioxidant, který zastavuje práci volných radikálů, odpovědných za poškození kožních buněk.
 • Zinek – Za přímý vznik akné stojí vlastně nedostatek zinku v těle. Proto je jeho přítomnost nezbytná pro zdravou pokožku.

Nonacne nejen odstraňuje příznaky akné, ale rovněž zabraňuje vzniku nových na pokožce

Základními vlastnostmi Nonacne jsou zadržování nadměrné tvorby loje z mazových žláz, odblokování pórů nebo funkce protizánětlivé. S touto novou léčbou získá pleť zpátky zdravou kondici. Už se nemusíte tedy bát žádných boláků na tváři! Krom toho Nonacne zabraňuje tvorbě nových nežádoucích změn na tváři, jako jsou černé tečky, pupínky nebo cysty, jež jsou efektem zánětu.

Příčiny akné mohou být také vinnou hormonálních poruch a v tom případě za kožní změny mohou androgeny. Nonacne si díky svému složení poradí hravě i s tímto problémem. Nonacne funguje proti každému druhu akné, bez ohledu na zdroj výskytu. Nepříjemné pupínky jsou s Nonacne už pouhou minulostí!

Výrobní etiketa

Balení: 60 tobolek

Jetel luční (Red Clover) 200 mg  
Sarsaparilla (Sarsaparilla) 200 mg  
Výtažek z hroznových jader (Grape Seed Extract) 200 mg  
Listy kopřiv (Nettle Leaf 4:1 Extract)
(whole leaf equivalent)
190 mg
760 mg
 
Vitamin C 100 mg 125%*
Vitamin E 50 mg a-TE 417%*
Vitamin B5 20 mg 333%*
Vitamin B6 20 mg 1429%*
Zinek (Zinc) 15 mg 150%*
Lykopen (Lycopene) 20 mg  
Měď (Copper) 1 mg 100%*
Vitamin A 130 µg RE 16%*

Použití

Doporučuje se užívat 2 kapsle denně.