Nonacne

Z myslí o lidech, kteří chtějí dosáhnout trvalého a viditelného efektu v boji proti akné!


Nonacne vīriešiem Lidé, kteří uvěřili v účinky Nonacne dosáhli více než uspokojivých výsledků. Výrobek je univerzální, takže ho mohou užívat ženy i muži bez žádného věkového omezení. Akné u mladistvého ani u lidí po 30. roku nehraje pro Nonacne žádný rozdíl, protože tento doplněk dokáže zlikvidovat každý druh kožního zánětu způsobeného přes akné.

Čím se tak nonacne odlišuje od ostatních?

  • V první řadě svojí aktivní a preventivní činností. Odstraňuje stávající pupínky a zároveň zamezuje vzniku nových kožních problémů.
  • Pomáhá odstraňovat puchýřky, zarudnutí, černé tečky a jiné nedokonalosti způsobené zánětem pokožky.
  • Účinně bojuje s akné způsobené hormonálními změnami,
  • Zaručuje čistou, zdravou pleť a zlepšuje stav pokožky obličeje,
  • Je zcela bezpečný pro vaše zdraví,
  • Obsahuje celý seznam unikátních látek, jejichž spojení nebylo použito ještě nikdy v žádném jiném výrobku určeném na akné!

A když mluvíme o látkách tak v nonacne jsme zvolili jen ty nejefektivnějśí

Nonacne sievietēm Látky tohoto výrobku byly zvoleny tak, aby společně dokázali komplexně vyřešit problémy dotýkající se akné. Každá složka má svůj úkol ke splnění a společně zas dokáže skutečně a trvale neutralizovat problémové záněty pokožky. V tomto unikátním skladě se nachází i jetel luční, výtažek z listů kopřiv, sarsaparilla, výtažek z hroznových jadýrek, zinek, měď, lykopen, nebo vitamíny: C, A, E, B5, B6.

Jaké jsou výhody složek obsažených v nonacne?

Jetel luční, také známý jako červený jetel je zdrojem mnoha cenných prvků a také je jednou ze základních bylin určených k léčbě akné. Jetel luční je bohatý na genistein, daidzein, biochanin A, formononetin, kyselinu salicylovou, cholinu, methylsalicylát, vápník, draslík, zinek, fosfor, vitamín B-3, C a E a beta-karoten. Dále obsahuje izoflavony, které příznivě ovlivňuje estrogeny, zlepšují hormonální nerovnováhu odpovědnou za akné. Kromě toho, je to silný antioxidant, který čistí tělo od přebytečných toxinů.

Sarsaparilla je bylina pocházející z kořene rostliny náležící do čeledi Přestupovitých. Poprvé se začala používat v Jižní Americe a v Asii. Do dnešních dnů se v těchto zemích Sarsaparilla používá jako jeden ze základních přírodních léků na kožní choroby. Účinnost této rostliny byla potvrzena lékařskými studiemi. Sarsaparilla svými antibakteriálními a protiplísňovými účinky efektivně odstraňuje akné. Snižuje možnost výskytu zánětu kůže a je bohatá na mnoha cenných minerálů, m.in železo, zinek, měď, jód, mangan, křemík a vitamíny C, A, B a D.

Výtažek z hroznových jader obsahuje vitamín E, flavoidy, kyselinu linolovou, která pomáhá chránit kolagen a elastin v buňkách. Kyselina linolová změkčuje a vyhlazuje pokožku, takže se ona stane zdravou a zbavenou pupínků. Hroznové jadýrka obsahují také OPC bohaté na antioxidanty, které neutralizují účinky volných radikálů v těle a zpomalují proces stárnutí. Kromě toho OPC dokáže účinně zabraňovat objevům pupínků a udržovat zdravý vzhled pokožky.

Výtažek z listů kopřiv obsahuje laboratorně potvrzené protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. Má silné antioxidační účinky, čistí a neutralizuje organismus od volných radikálů. Kopřiva zabraňuje v uvolňování zánětlivých prostaglandinů COX-2, růstu bakterií a má blahodárné účinky na kožní nemoci včetně akné. Antibakteriální aktivita ochraňuje před bakteriemi gram-pozitivními tak i a gram-negativními, včetně E. coli.

Vitamin C hraje zásadní roli v procesu regenerace pokožky. Studie ukázaly, že vitamin C dokáže zmírnit podráždění a zarudnutí spojené s jizvami způsobenými od akné. Rovněž obnovuje poškozený kolagen, odpovědný za pružnost kůže. Vitamin C je zdrojem antioxidantů, které snižují účinky volných radikálů.