Uživatelské hodnocení

Odjakživa jsem měl problém s výběrem kvalitního výrobku na akné. Jakmile jsem už začínal mít pocit, že jsem našel ten pravý, tak se ukázal po delší době jako neefektivní a přestal pomáhat. Peklo bylo třeba při holení. Spousta škrábanců, šrámů, zánětů atd., občas se objevila i infekce. Ale v tomto těžkém období jsem našel článek na téma akné a dozvěděl se o Nonacne. Nenašel jsem sice ani jeden komentář ale i tak jsem to zkusil. Teď už nepochybuji Nonacne působí velmi dobře na moje pupínky. Zbavil jsem se všech černých teček a dokonce už mojí hladké tváři nevadí ani holení el. strojkem

- Radek, Kolín

Mám 32 roků a bojuju s touto strašnou věcí už od 20 let. DO této doby jsem postoupila snad milion tesů, které nic neprokázali. Můj obličej se stal jedním velkým laboratorním experimentem pro různé druhy prášků, antibiotik, mastiček a krémů, po nichž vypadám snad ještě hůř. Tak samo dopadla veškerá kosmetika, pilling a podobné, výsledek = 0…. V tom jsem si vzpomněla, že jediné co jsem ještě nevyzkoušela je přírodní preparát určený proti akné. Přečetla jsem si o velkém obsahu vitamínů a minerálů a nakonec rozhodnutí padlo na Nonacne. No byla jsem kompletně šokována, pomohlo! Možná zatím ne úplně, protože jsem teprve začala, ale efekt se dostavil, což předtím nikdy nebylo.

- Bára, Mikulov na Moravě.

Za poslední měsíc co užívám Nonacne musím říct, že paráda. Dřív jsem dávala velký prachy do různých přípravků na akné + návštěvy u dermatologa. Buď ale nic nepomohlo, nebo to byla moc krátká doba. Od té doby co užívám Nonacne se na mém obličeji neobjevil, ani jeden pupínek. Zlepšení bylo postupné, ale je trvalé.

- Kamil, Jablonec nad Nisou

Akné mi dělalo potíže už více než 8 let. Už jsem přestal věřit v to, že někdy budu mít zas normální a zdravou pokožku. Každý kdo s tím někdy měl nějakou zkušenost, tak ví kolik peněz a času to bere. Všechno to běhání po dermatologech, lékárnách a různých testů a dalších zázraků na akné. Začala jsem toho mít plné zuby a zkusila Nonacne. Doporučila mi ho dobrá kámoška, která ho užívala. Na začátku jsem o tomto “zázraku“ pochybovala, ale první efekt se dostavil už po 3 dnech, pupínky začali mizet a nyní po 2 měsících této ozdravné kůry jsem opravdu šťastná. Zmizeli do konce i hrozné zarudnutí. Doporučuji všem!

- Gábina, Česká Lípa

Nonacne mi pomohlo až při druhém balení. Měla jsem hodně moc černých teček na bradě, na čele a na tvářích. Měla jsem i hodně bolavých puchýřků. S nákupem Nonacne všechno zmizelo. Těší mě, že jsem dobře nakoupila. Nonacne je skutečně účinný prostředek na akné.

- Katka, Znojmo

Ode dneška se stal tento doplněk mým oblíbeným. Nastal pro mě zlomový moment, od té doby co jsem si všiml prvních výsledků, při nichž mi začali mizet pupínky. Asi to půjdu oslavit. Děkuji Nonacne!

- Petra, Praha

Přípravek Nonacne budu teď doporučovat všem mým přátelům. Je prostě nejlepším lékem na akné jaký jsem kdy viděl. Přinesl mi zas sebedůvěru, takže konečně vypadám jak člověk.

- Renata, Hodonín

U mě problém s akné vypadal tak, že jsem nemohla jít na žádnou zábavu ani na pivo s přáteli. Nulová možnost jít na pizzu (která to ještě zhoršovala) a to nemluvím o randění. Kompletní izolace. Prostě jsem se bála chodit mezi lidi, když jsem se viděla v zrcadle. Byla to noční můra. Samozřejmě jsem vyzkoušela antibiotika, které al nejde brát delší čas a nějaký krémy a prášky. Prostě válka bez konce. Tak jsem si řekla, že investuju v něco dražšího no a Nonacne mi první padl do okna. Ukázal se tak dobrý, že už ho za nic na světe nevyměním. Pro mě ti je malý zázrak. Konečně mohu žít jak člověk.

- Olga, Hradec Králové